Brigáda na školskom dvore

Date: október 2, 2017 Author: borkacik Categories: Galéria

Veľmi sme všetci dúfali, že nám počasie dovolí zrealizovať na školskom dvore brigádu. Na šťastie od rána svietilo slniečko a všetko to čo sme si predsavzali sa nám podarilo urobiť. Šikovní oteckovia nám poskladali vysoké záhony, v ktorých si každá trieda bude pestovať svoje rastlinky, inštalovali sme na školský dvor hmyzie hotely, ktoré sme s deťmi vyrobili i kŕmidlá pre vtáčiky. Tieto aktivity sme mohli zrealizovať vďaka finančnej podpore Nadácie Slovenskej sporiteľne a jej podpory nášho projektu “Ekoborkáčik”. S pomocou mamičiek i oteckov sa nám podarili znova natrieť kus plota, čím sme naše okolie troch oživili. Nový náter dostali aj drevené hracie prvky na našom dvore. Odmenou všetkým za dobre vykonanú prácu bola kapustnica, ktorú s láskou pripravili naše tety kuchárky. Všetkým malým i veľkým pomocníkom ďakujeme!!!!!!!!!!!